Ceske Budejovice - BK Mlada Boleslav Typy
Przegląd meczu
03.01 - dzień, w którym Ceske Budejovice i BK Mlada Boleslav zmierzą się ze sobą w meczu należącym do kategorii Czechy pod auspicjami turnieju Extraliga. Gra rozpocznie się o 11:30. Jeśli lubisz obstawiać sport, na tej stronie znajdziesz statystyki gier i oparte na nich prognozy.
H2H i poprzednie wyniki
Podczas 14 meczów hokejowych drużyny Ceske Budejovice i BK Mlada Boleslav rywalizowały ze sobą, przy czym Ceske Budejovice wygrywało mecze 7, a BK Mlada Boleslav wygrywało mecze 6. Całkowita różnica bramek między drużynami we wszystkich rozegranych meczach to 32-32. Ostatni raz spotkali się w dniu 15.11.24 z końcowym wynikiem 2:4.
Kto wygra?
Wskazówki dotyczące zakładów
4 / 10 ostatnich meczów Ceske Budejovice we wszystkich zawodach zakończonych remisem
4 / 10 ostatnich meczów BK Mlada Boleslav we wszystkich zawodach zakończonych remisem
Postaw:1x2 - X
3 / 10 ostatnich meczów Ceske Budejovice we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
2 / 10 ostatnich meczów BK Mlada Boleslav we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
5 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem BK Mlada Boleslav
Postaw:1x2 - Z2
4 / 10 ostatnich meczów Ceske Budejovice we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 2. tercji
3 / 10 ostatnie mecze między drużynami zakończyły się BK Mlada Boleslav zwycięstwem w 2. tercji
Postaw:1x2 - 2 okres - Z2
3 / 10 ostatnich meczów Ceske Budejovice we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem w 2. tercji
3 / 10 ostatnie mecze między drużynami zakończyły się Ceske Budejovice zwycięstwem w 2. tercji
5 / 10 ostatnich meczów BK Mlada Boleslav we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 2. tercji
Postaw:1x2 - 2 okres - Z1
3 / 10 ostatnich meczów Ceske Budejovice we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
5 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Ceske Budejovice
4 / 10 ostatnich meczów BK Mlada Boleslav we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
Postaw:1x2 - Z1
4 / 10 ostatnich meczów Ceske Budejovice we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 3. tercji
1 / 10 ostatnich meczów BK Mlada Boleslav we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem w 3. tercji
2 / 10 ostatnie mecze między drużynami zakończyły się BK Mlada Boleslav zwycięstwem w 3. tercji
Postaw:1x2 - 3 okres - Z2
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 03.01.2025 18:40
Ceske Budejovice przegląd
Wszystkie statystyki meczów hokejowych drużyny Ceske Budejovice są dostępne na tej stronie. Klub rozegrał 10 meczów, średnio 3.1 strzelonych bramek na mecz i 3 straconych bramek na mecz. Całkowita liczba zdobytych bramek i stracona komenda to 6.1. Z tych 10 meczów, Ceske Budejovice wygrał 5 meczów i przegrał 5 meczów. Klub zdobył 31 goli i nie trafił 30.
BK Mlada Boleslav przegląd
Ta strona przedstawia wszystkie dostępne statystyki gry BK Mlada Boleslav w 10 meczach hokejowych, w których grali. BK Mlada Boleslav wygrał 5 i przegrał 5 gier w tych meczach. Biorąc pod uwagę ich występy, tracą średnio 2.7 bramek na mecz i zdobywają 2.7 goli. Łączna średnia bramek strzelonych i straconych przez drużynę to 5.4. Klub zdobył 27 i stracił 27 goli.
Przepowiednie meczów
Na podstawie analizy statystycznej klubów hokejowych Ceske Budejovice i BK Mlada Boleslav przewidzieliśmy, że 1x2 - Z1 będzie najkorzystniejszą opcją obstawiania tego meczu. Dlatego nasz obliczony współczynnik dla tego wyniku to 2.41, jeśli zakład wygrywa.
03/01/2025
Ceske Budejovice
BK Mlada Boleslav
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 03.01.2025 18:40